Oferta sprzedaży zespołu pałacowo-parkowego do remontu i przebudowy


Zespół pałacowo-parkowy położony jest w powiecie lubańskim, wojew. dolnośląskie

 

We wrześniu 2011 r. w obiekcie rozpoczęto prace budowlane w oparciu o wydane pozwolenie na budowę. Po przebudowie zespół pałacowy otrzyma nową funkcję użytkową związaną z bazą hotelową, konferencyjną i rekreacyjną.

 

W kompleksie powstanie 160 miejsc noclegowych, na które składać się będzie 11 apartamentów oraz 57 pokoi jedno, dwu i trzyosobowych
W budynku stanowiącym zaplecze żywieniowe znajdzie się restauracja na 132 osoby. Restauracja zostanie wykonana w ten sposób, że będzie można podzielić salę na dwie części, odpowiednio na 112 i 20 osób.
W budynku usytuowanym vis a vis pałacu usytuowano m. in. dwie sale konferencyjne. W większej sali znajduje się 125 miejsc siedzących natomiast w mniejszej odpowiednio 90 miejsc.
W kompleksie hotelowo-konferencyjno-rekreacyjnym znajdzie się także budynek z salami odnowy biologicznej SPA oraz kryty basen.
W projekcie zagospodarowania terenu przewidziano plac zabaw dla dzieci, a w parku alejki z ławkami dla odpoczynku. W centralnej części kompleksu usytuowane zostanie małe jeziorko, wokół którego rozstawione zostaną ławki.
Powierzchnia działki, na którtej położone są obiekty wynosi 2 ha 12 arów i 74m2.

 

W okolicy nieruchomości znajduje się szereg atrakcji turystycznych, do których niewątpliwie zaliczyć można, urokliwe miasteczko Leśna przy wjeździe do którego umiejscowiony jest oferowany pałac, słynny zamek Czocha, zaporę i jezioro leśniańskie oraz położoną poniżej zaporę i jezioro złotnickie. Niezależnie od walorów widokowych, w okresie letnim można uprawiać sporty wodne i zażywać kąpieli. Położenie nieruchomości na Pogórzu Izerskim zachęca do wycieczek krajoznawczych po Górach Izerskich. Ponadto położenie niemal na samym styku granic Polski, Czech i Niemiec, zachęca do zwiedzenia licznych zabytków u naszych obydwu sąsiadów. Nie dawno w sąsiednim Świeradowie został uruchomiony nowoczesny wyciąg narciarski, a w odległości 3 km. Od pałacu działa stadnina koni dająca możliwość uprawiania sportów jeździeckich.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu:

 

 

Piotr Wysogląd

tel. +48 602 219 716

e-mail: kontakt@palac-baworowo.pl